Krémová barva na obočí OKIS BROW - 4 barev

Permanentná krémová farba OKIS BROW pomáha získať efekt púdrového obočia. Poskytuje hustejšiu farbu a trvácnosť farbiacich zložiek na pokožke. Husto farbí pokožku, perfektne drží tvar, pri aplikácii sa nerozteká, uľahčuje zobrazenie grafických línií. Je ideálnym riešením pre problematické obočie (vytrhané obočie, nerastúce, veľmi riedke, s vrodenými chybami vlasovej línie). Má príjemnú vôňu a ľahkú textúru. Vykazuje vysokú trvácnosť: na pokožke až 10 dní, na chĺpkoch až 40 dní.

Sada obsahuje 4 odtiene, s ktorými vytvoríte tisíce rôznych farieb a odtieňov aj pre tých najnáročnejších zákazníkov.

Skladom
Kód: OKIS0001
Značka: OKIS BROW
€7,90 €7,90 / 1 ks
Kategória: FARBY
Záruka: 2 roky

Farby:
Cold Blond (studená) –  najsvetlejšia v palete, má studený odtieň, ideálna pre popolavé blond. Ak chcete stmaviť, mali by ste pridať 20 % jemne hnedej. Ideálne aj na riedenie ktorejkoľvek z farieb v palete. Krásny mix bude aj Cold Blond a Hot Brunette pre dievčatá so svetlohnedými vlasmi.

Deep Black je farba, ktorá sa vo svojej čistej forme nepoužíva na farbenie obočia. Je vhodný na farbenie mihalníc (1 – 2 minúty). Ideálne aj na stmavenie iných odtieňov alebo na zoslabenie farby.
 
Jemná hnedá (teplá) –  teplá farba strednej intenzity. Ideálne pre ryšavé dievčatá a  blondínky s teplým odtieňom. Jemná hnedá zodpovedá v škále farieb za jas a maximálnu odolnosť. Čím viac sa do zmesi pridá, tým jasnejšia a teplejšia bude farba.

Hot Brunette (teplá) –  tmavá, bohatá hnedá. Vhodné pre brunetky s teplým odtieňom a hnedovlasé ženy. Ak chcete studenšiu farbu, musíte k nej pridať Deep Black pre jas alebo Cold Blond pre jemnejší hnedý odtieň.

Výhody:

  • krémová konzistencia strednej hustoty
  • extrakt z lawsonie (listy henny) vám umožňuje dosiahnuť jasný a dlhotrvajúci výsledok farbenia
  • ľahko a rýchlo sa mieša
  • perfektne drží tvar
  • pri aplikácii sa nerozmazáva
  • umožňuje jednoducho zobraziť obe grafické línie a urobiť ľahké a vzdušné sfarbenie alebo tónovanie
  • má príjemnú vôňu

Spôsob použitia: odmastite pokožku šampónom na obočie a mihalnice OKIS BROW, zmiešajte krémovú farbu s oxidačným činidlom 3% v nekovovej nádobe 1:1. Naneste farbiacu zmes rovnomerne na obočie a podržte od 1 minúty do 15 minút. Opláchnite fixátorom farby OKIS BROW. Doba expozície môže meniť intenzitu farby od 1 minúty do 15 minút. Doba expozície farby je až 15 minút, čo majstrovi umožňuje aplikovať farbivo s dokonalými líniami a hustou vrstvou.


Objem/kompletná sada: Sada obsahuje 4 vrecká po 5 ml.

Čas použiteľnosti: krémová farba sa uchováva v uzavretom vrecku 2 roky. Po otvorení vrecka: 7 – 10 dní.

Späť do obchodu